خانه / ترین ها / دریاچه عروس (دریاچه حلیمه جان) کجاست؟

دریاچه عروس (دریاچه حلیمه جان) کجاست؟

دریاچه عروس (دریاچه حلیمه جان) کجاست؟

اگر از مشغله کاری خسته شده اید یا یک روز تعطیل دنبال جایی هستید که هوای خوبی داشته باشد و از هر استرس و تنشی به دور باشید پس سفر یک روزه به یک روستا و دیدن یک دریاچه می تواند حال تان را خوب کند. پس برای گشت زدن و دیدن مکان های جدید، ما به شما رفتن به روستای حلیمه جان و دیدن دریاچه عروس را پیشنهاد می کنیم. حلیمه جان روستایی از توابع بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار در استان گیلان است. اینجا یکی از زیباترین مکان هایی است که بدون شک اگر یکبار به آنجا بروید هرگز پشیمان نخواهید شد.
دریاچه عروس

چه زمانی به دریاچه عروس سفر کنیم؟

بهترین زمان سفر به دریاچه عروس تابستان است. ممکن است تصورتان این باشد که در تابستان هوا گرم است و سفر خوش نمی گذرد اما این بار خیال تان راحت؛ دریاچه عروس و روستای حلیمه جان در تابستان هم آب و هوای خنکی دارد. پس کوله سفرتان را ببندید.

از چه مسیری به دریاچه عروس برویم؟

از اتوبان تهران به قزوین خواهیم رفت و در ادامه مسیر از منجیل و رودبار عبور خواهیم کرد و مسیرمان را به سوی توتکابن ادامه می دهیم و وارد خروجی حلیمه جان خواهیم شد.

 

دیدنی های دریاچه عروس چیست؟

قطعا دیدن طبیعت هر کسی را به وجد می‎آورد اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که طبیعت بکر و هوای عالی حال تان را خوب می کند، این جا مخصوص شماست. اگر اطراف دریاچه قدم بزنید این سوال ممکن است برایتان پیش بیاید که چرا این رودخانه دو رنگ است؟  دو رنگ بودن رودخانه و سبزی روی آب به خاطر وجود جلبک هاست. این جلبک ها ظهر با وزیدن باد کنار می روند و دریاچه دو رنگ می شود. پیشنهاد می کنیم تا می توانید از سکوت دریاچه و روستا لذت ببرید.دریاچه عروس

منبع:سایت همگرد

همچنین ببینید

هتل های تهران

هتل های تهران هتل‌ ایران‌مال هتل‌ بازار بزرگ ایران با تکیه بر فرهنگ ایرانی- اسلامی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *